Sosyal Ağlar

Internet, tüm dünya üzerinde yalnızca milyonlarca bilgisayarı değil; milyonlarca insan, on binlerce sosyal grubu da birbirine bağlayıp, kişileri sosyalleştiren muazzam bir ağ. Neden bu muazzam ağı eğitim için kullanmayalım ?

İnsanların birbirleri arasında sesli, görüntülü ve etkileşimli olarak bilgi almaları yada paylaşmaları hiç bu kadar hızlı, kaliteli ve kolay olmamıştı.

Canlı Eğitim Platformu

hye-logo

Soru / Video / Makale

Kurum ve Öğrenme Yönetim Sistemleri

Öğrenme materyali sunma, sunulan öğrenme materyalini paylaşma ve tartışma, dersleri yönetme, ödev alma, sınavlara girme, bu ödev ve sınavlara ilişkin geribildirim sağlama, öğrenme materyallerini düzenleme, öğrenci, öğretmen ve sistem kayıtlarını tutma, raporlar alma gibi işlevleri yerine getirmek öğrenme yönetim sistemlerinin temel görevleridir. Bizim hazırladığımız kurum ve öğrenme yönetim sistemleri ile sizde bir an önce rahatlığa kavuşabilirsiniz.

Öğrenci / Aday Kayıt
Randevu Yönetimi
Muhasebe
Ve daha fazlası …

dershanesis.com

Ücretsiz
E-okul entegrasyon
Soru bankası
Ve daha fazlası …

devletsis.com

Öğrenci
Ölçme Değerlendirme
Personel Yönetimi
Ve daha fazlası …

kolejsis.com

Öğrenci
Oda Yerleştirme
Tahsilat Yönetimi
Ve daha fazlası …

yurtsis.com

Öğrenci
Araç Takip
Muhasebe
Ve daha fazlası …

servissis.com

Bilgi Portalları

Okullar ve yurtlar hakkında en kapsamlı bilgilere erişebileceğiniz, başkaları tarafından yapılan değerlendirme ve yorumlara bakabileceğiniz, isterseniz değerlendirme yapıp, yorum yazabileceğiniz bilgi portallarıdır.

Yurt adres, telefon vb. bilgiler
Detaylı tanıtım, iletişim bilgileri, resimler, değerlendirme, yorum.

yurtbilgisi.com

Okul adres, telefon vb. bilgiler
Detaylı tanıtım, iletişim bilgileri, resimler, değerlendirme, yorum.

okulbilgisi.com

Gelişmeye ve Geliştirmeye Devam Ediyoruz

Biz eğitim alanında kişi veya kurum gözetmeksizin uçtan uca herkese kaliteli, güvenli ve kolay kullanım olanağı sunan eğitim ağımızla en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev edindik.Eğitim ağımıza yön verirken sizden gelen taleplere en iyi şekilde cevap vermek için çalışıyor ve eğitim ağımızı genişletecek yeni projelerle karşınıza çıkmak için çok heyecanlanıyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin…